Bellen, mailen en bezoeken

Contactgegevens

Ben je werkgever?

Neem dan contact op met de accountmanager van de juiste branche.

Zoek je werk of heb je een vraag?

Vul dan het formulier onder aan deze pagina in, dan nemen wij contact met je op.

Martijn Harmsen

martijn@deventerwerktalent.nl

06-2959 1748

voor productie / industrie, logistiek en gezondheidszorg

Lies Philippo

lies@deventerwerktalent.nl

06-5510 7198

voor gezondheidszorg, onderwijs (basis), schoonmaak, horeca, toerisme & recreatie

Maarten Waalkens

maarten@deventerwerktalent.nl

06-2830 8945

voor bouw, installatie & techniek en onderwijs (vervolg en hoger)

Niels Ooms

niels@deventerwerktalent.nl

06-2830 9539

voor zakelijke dienstverlening, detailhandel, schoonmaak, FactorWerk en Leren & Werken

Bjorn Schuurmans

bjorn@deventerwerktalent.nl

06-2473 5204

voor ICT en zakelijke dienstverlening

Froukje Witteveen

froukje@deventerwerktalent.nl

06-5420 2550

voor bouw & wonen, installatie & techniek, groen, SR/ inkoop & aanbesteding

Ingrid Dalhuisen

ingrid@deventerwerktalent.nl

06-4133 9156

voor alle branches in gemeente Olst-Wijhe

Bob Gruisinga

bob@deventerwerktalent.nl

06-5475 0544

voor statushouders

Zoek je werk of heb je een vraag? Vul dan het formulier hieronder in.

Heb je een klacht?

Bij klachten over een medewerker van KonnecteD kan je terecht bij Yvonne Floor. Zij is een onafhankelijk klachtenbehandelaar die samen met de indiener van de klacht en KonnecteD tot een oplossing probeert te komen. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 06 15364556 of via info@klachtbehandelaardeventer.nl.

Meer informatie over de onafhankelijke klachtenbehandelaar vind je op de website van de gemeente Deventer. Als de klacht alsnog niet naar tevredenheid wordt afgesloten, dan kun je terecht bij de nationale ombudsman.

Bezoekadressen:

Bezoekadres Werken en leren:
Schonenvaardersstraat 9
7418 CC Deventer
0570-679500

 

Bezoekadres Ontwikkelen en Matchen:
Kamperstraat 40
7418 CB Deventer
0570-856700

 

Postadres:
Postbus 152
7400 AD Deventer

Openingstijden:

Aangepast i.v.m. Corona: Alleen de Kamperstraat geopend van maandag t/m vrijdag:
9:00 - 13:00 uur

E-mail: info@konnected.nl

Volg ons op onze socials