Bellen, mailen en bezoeken

Contactgegevens

Ben je consulent, zorgprofessional, docent of werkgever en heb je een kandidaat die je wil aanmelden voor een van de werkleerroutes?

Neem dan contact met ons op via het mailadres van de juiste branche.

 

Ben je werkgever en heb je een vraag over sociaal ondernemen?

Neem contact op met de accountmanager van de juiste branche.

 

Zoek je werk of heb je een vraag?

Vul dan het formulier onder aan deze pagina in, dan nemen wij contact met je op.

Martijn Harmsen

martijn.harmsen@konnected.nl

06-2959 1748

voor productie / industrie, transport en logistiek, uitzendbureau's

Jeroen Vos

jeroen.vos@konnected.nl

06-1489 5691

voor groen, uitzendbureaus en ict

Bjorn Schuurmans

bjorn.schuurmans@konnected.nl

06-2473 5204

voor ICT, inclusief ondernemen, SR/ inkoop & aanbesteding

Maarten Waalkens

maarten.waalkens@konnected.nl

06-2830 8945

voor bouw, installatie & techniek

Lies Philippo

lies.philippo@konnected.nl

06-5510 7198

voor gezondheidszorg, horeca, toerisme & recreatie

Inge van den Brink

Inge.vandenBrink@konnected.nl

06-3417 3922

voor schoonmaak, gezondheidszorg, zakelijke dienstverlening en onderwijs

Niels Ooms

niels.ooms@konnected.nl

06-2830 9539

voor detailhandel, FactorWerk en Leren & Werken

Ingrid Dalhuisen

ingrid.dalhuisen@konnected.nl

06-4133 9156

voor alle branches in gemeente Olst-Wijhe

Zoek je werk of heb je een vraag? Vul dan het formulier hieronder in.

Heb je een klacht?

Bij klachten over een medewerker van KonnecteD kan je terecht bij Yvonne Floor. Zij is een onafhankelijk klachtenbehandelaar die samen met de indiener van de klacht en KonnecteD tot een oplossing probeert te komen. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 06 15364556 of via info@klachtbehandelaardeventer.nl.

Meer informatie over de onafhankelijke klachtenbehandelaar vind je op de website van de gemeente Deventer. Als de klacht alsnog niet naar tevredenheid wordt afgesloten, dan kun je terecht bij de nationale ombudsman.

Bezoekadressen:

Hoofdingang KonnecteD
Schonenvaardersstraat 9
7418 CC Deventer
0570-679500

 

Magazijn en bezoekersingang voor werkzoekenden 
Kamperstraat 40
7418 CB Deventer
0570-856700

 

Postadres
Werkleerbedrijf KonnecteD
Postbus 152
7400 AD Deventer

Openingstijden:

Maandag t/m vrijdag
Kamperstraat: 9:00 - 13:00 uur
Schonenvaardersstraat:
9.00-16.30 uur

E-mail: info@konnected.nl

Volg ons op onze socials