Bellen, mailen en bezoeken

Contactgegevens

Ben je werkgever?

Neem dan contact op met de accountmanager van de juiste branche.

Zoek je werk of heb je een vraag?

Vul dan het formulier onder aan deze pagina in, dan nemen wij contact met je op.

Ingrid Dalhuisen

ingrid@deventerwerktalent.nl

06-4133 9156

voor Olst en Wijhe

Bob Gruisinga

bob@deventerwerktalent.nl

06-5475 0544

voor overheid en onderwijs

Martijn Harmsen

martijn@deventerwerktalent.nl

06-2959 1748

voor productie/ industrie, logistiek, milieu en gezondheidszorg

Lies Philippo

lies@deventerwerktalent.nl

06-5510 7198

voor gezondheidszorg, onderwijs (basis), schoonmaak, horeca, toerisme & recreatie

Niels Ooms

niels@deventerwerktalent.nl

06-2830 9539

voor zakelijke dienstverlening, schoonmaak en detailhandel

Bjorn Schuurmans

bjorn@deventerwerktalent.nl

06-2473 5204

voor ICT en zakelijke dienstverlening

Maarten Waalkens

maarten@deventerwerktalent.nl

06-2830 8945

voor bouw, installatie & techniek en onderwijs (vervolg en hoger)

Froukje Witteveen

froukje@deventerwerktalent.nl

06-5420 2550

voor bouw, installatie & techniek, woningcorporaties, groen, SR/ inkoop & aanbesteding

Marc van Zanten

marc@deventerwerktalent.nl

06-2830 8891

SR/ inkoop & aanbesteding, transport & logistiek en provincie/ (semi-)overheid

Zoek je werk of heb je een vraag? Vul dan het formulier hieronder in.

Bezoekadressen:

Bezoekadres Werkleerbedrijf:
Schonenvaardersstraat 9
7418 CC Deventer
0570-679500

 

Bezoekadres Talentontwikkeling en Matching:
Kamperstraat 40
7418 CB Deventer
0570-856700

 

Postadres:
Postbus 152
7400 AD Deventer

Openingstijden:

Aangepast i.v.m. het coronavirus: Alleen de Kamperstraat geopend van maandag t/m vrijdag:
9:00 - 13:00 uur

E-mail: info@konnected.nl

Volg ons op onze socials